Нова колекція Black Sim АW 2017/2018? Чоловічий одяг Black Sim, Класичні костюми, чоловічий костюм трійка на випускний, костюм на весілля, сучасний чоловічий костюм, діловий костюм

Команда Black Sim рада представити Вашій увазі нову колекцію чоловічого одягу Осінь-Зима АW 2017/2018! У ній ми зібрали тільки наймодніші і вельми сміливі дизайнерські рішення.
У колекції Осінь-Зима 2017/2018 присутні чоловічі піджаки, сорочки і набирають з кожним днем популярність брюки - чінос.
Акцентом, як і незмінною маркою Black Sim, стала універсальність і сумісність моделей чоловічого одягу. Як і раніше спираючись на актуальні модні тенденції, Ви зможете сформувати стильний гардероб.
Дизайнери Black Sim прекрасно розуміють потреби представників сильної статі. У колекції присутні лаконічні моделі простого крою, які мають свої неповторні «родзинки» і відрізняються особливим комфортом.
У новій колекції піджаків Black Sim АW 2017/2018 привілей складають моделі соковитих відтінків. Сьогодні в моді глибокі і насичені тони фіолетового, винного, червоного, зеленого, вершкового квітів. У колекції піджаків Black Sim АW 2017/2018 також представлена традиційно-ділова сіра гамма. Також наші модельєри не забули і про всіма улюбленому принте «клітка». В осінньому сезоні вона виступає в дуже цікавих рішеннях - винно-синя, коричнево-синя.
У новій колекції сорочок Black Sim АW 2017/2018 представлена традиційна біла сорочка з італійським заокругленим коміром яка ідеально підійде для урочистої події і ділової зустрічі. Біла сорочка класичного крою - невід'ємний елемент ділового гардероба.
Чоловік образ став більш розслабленим. Немає звичної строгості чоловічого силуету. Дизайнери Black Sim адаптували чоловічі моделі до сучасного модному стилю. Вибравши тільки найбільш виграшні фактури і гармонійні елементи. Вироби виглядають досить ефектно, не дивлячись на уявну простоту.
І звичайно ж хіт цього сезону брюки - чінос! Ці моделі брюк по праву можна назвати лідером, адже вони відсунули на другий план навіть класичні, всіма улюблені джинси.
У новій колекції брюк Black Sim АW 2017/2018 представлені штани-чінос в дуже неординарною і в той же час модної в цьому сезоні кольоровій гамі. Так цінителі вільного повсякденного стилю зможуть вибрати стримані синій, сірий або коричневий колір брюк, або більш невимушений рудий і цегельний.
В цілому. Моделі, запропоновані в новій колекції чоловічого одягу Black Sim АW 2017/2018, відрізняються неординарністю і цікавими складовими.
Модельєри Black Sim пропонують універсальну чоловічий одяг, яка буде залишатися популярною ще жоден рік. Такі вироби можна сміливо купувати кожному моднику.
З нетерпінням чекаємо Вас в магазинах нашої мережі!

Де купити? Наші магазини

Співробітництво: [email protected] 

Відділ продажів: +38-056-736-88-89 ; +38-067-551-15-91

Всі права захищені © 2021 Black Sim

Зв'язатися з нами

Ми зв'яжемося з Вами, як тільки отримаємо лист.

Відправка
ukUK

Увійдіть зі своїми обліковими даними

або    

Забули свої дані?

Створити акаунт